Tel.: +370 612 00300

Autobusų nuoma – Ką verta pamatyti Klaipėdoje ir aplink?

autobusų nuoma Klaipėdoje

Galvojantiems apie ekskursiją ir pažintinę kelionę po Lietuvos vakarinę dalį geriausiu atskaitos tašku galėtų tapti Klaipėda. Tai didžiausias šios Lietuvos dalies miestas, kuriame tikrai gausu lankytinų objektų ir turistams skirtų paslaugų, tarp kurių ir autobusų nuoma Klaipėdoje bei kitos transporto paslaugos norintiems pakeliauti.

Pirmiausia siūlome pažinti pačią Klaipėdą – tam tikrai reikės nemažai laiko ir energijos, net keliaujant autobusu. Tarp lankytinų vietų siūlome nepamiršti įtraukti ir nuostabų Klaipėdos senamiestį, ir įspūdingą kolekciją turintį laikrodžių muziejų. Tai visiems gerai pažįstamos, girdėtos vietos, į kurias nuvykti siūlo ir kelionių agentūros turistams iš svečių šalių, ir po Lietuvą turus organizuojantys gidai. Net nebuvus galima spėti, kad tai tikrai dėmesio vertos, įdomios vietos aplankymui.

Pasinaudoję autobusų nuoma Klaipėdoje galėsite nesunkiai visi kartu pasiekti ir tolėliau nuo miesto centro esančius lankytinais laikomus objektus. Pasigrožėkite Baltijos jūra nuo Olando kepurės, susipažinkite su išnykusiais žvėrimis Dinozaurų parke, nuvykite į indėnų kaimą Vinetu netoli Klaipėdos… Norintiems ilgesnių kelionių – čia pat Palanga, Šventoji, kur dar visas būrys lankytinų objektų, muziejų, pramogų įvairiems žmonėms.

Lankomiausios vietos Klaipėdoje – autobusų nuoma

Rekomenduojame keltu persikelti keltu ir į Kuršių neriją. Be nuostabios gamtos, gausybės miškų ir išskirtinių gyvenviečių čia Jūsų laukia Jūrų muziejus kartu su delfinariumu – ko gero viena labiausiai vaikus viliojančių atrakcijų. Net ir ne kartą buvusiems čia įdomu, o ką jau kalbėti apie tuos, kurie dar niekada nesigrožėjo delfinų ir kitų vandens gyvūnų pasirodymais. Be to, šis muziejų kompleksas yra Klaipėdos miestui priklausančioje nerijos dalyje – Smiltynėje, tad labai toli keliauti nereikės, puikiai spėsite čia net jei kelionei po Klaipėdą ir jos apylinkes turite vos vieną dieną. Be to, išnuomotas autobusas galės Jūsų palaukti pačioje Klaipėdoje, o Jūs pasigrožėsite Kuršių mariomis iš vieno kranto į kitą keliantis keltu.

Klaipėdos krašte tikrai netrūksta lankytinų vietų, kurias smagu aplankyti įvairiais metų laikais, ne tik vasarą, kaip yra įprasta. Pamėginkite suburti daugiau bendraminčių (jei nesurinksite pilno autobuso – Jums pagelbės mikroautobusų nuoma Klaipėdoje), susidėliokite planą ir traukite į kelionę – juk tai tikrai smagu, įdomu ir naudinga. Kelionės žiemą gali būti kiek sudėtingesnės vien dėl šalčio ir trumpesnių dienų, tačiau jei niekada nematėte jūros šaltuoju metu laiku – tikrai verta pasirūpinti šiltais drabužiais ir šiek tiek pasigrūdinti, nes tai nepakartojama ramybė, nuostabi atmosfera. Be to, kur kas mažiau žmonių, tad nekils keblumų ieškant nakvynės, nebus eilių muziejuose ar ilgo laukimo kavinėse.

Geriau pažintį savo gimtą šalį, o gal net ir gimtą regioną, yra labai svarbu. Tai padeda geriau suvokti vykstančius pokyčius, pajusti kelionių džiaugsmą. Daug keliaudami galėsite savo draugams daugiau papasakoti, turėsite žinių jei kas nuspręs pasidomėti Jūsų gimta šalimi iš svetur, tad tai ką sužinosite kelionės metu tikrai neprapuls, o tik atneš šiokios tokios naudos.

Be tokios naudos dar yra ir vidinis džiaugsmas, pasitenkinimas. Keliaujantys žmonės dažnai jaučiasi laimingesni, jiems nestinga optimizmo, jų prisiminimai daugiau šviesūs nei tų, kurie kelionėmis nėra linkę domėtis. Taigi, investuoti savo laiką ir šiek tiek lėšų į keliones, net ir po gerai žinomą, artimą kraštą, tikrai naudinga ir vertinga!

Kviečiame pasinaudoti autobusų nuoma Klaipėdoje ir papildyti savo nuotykių ir įspūdžių bagažą kelionėmis iš Lietuvos pajūrio, aplinkinių miestų, miestelių ir kaimų, kurių kiekvienas turi savo istoriją ir gali sužavėti tiek paprastumu, tiek unikalumu.


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas