Tel.: +370 612 00300

Autobusų nuoma Klaipėdoje tiks ir Jums!

autobusų nuoma klaipėdoje

Autobusų nuoma Klaipėdoje

Kuomet planuojate kelionę ir nusprendžiate apsieiti be kelionių organizatorių paslaugų, tikėtina, susiduriate su įvairiais iššūkiais, sunkumais. Ypač jei tai pirma Jūsų organizuojama kelionė. Mes negalime padėti Jums suorganizuoti visos kelionės, tačiau mes galime užtikrinti, kad keleivinio transporto paieškos nebus sudėtingos ir kreipdamiesi į mus rasite tinkamą sprendimą tiek dideliam būriui keliaujančiųjų, tiek ir mažai grupelei turistų.

Autobusų nuoma Klaipėdoje yra orientuota į didesnius būrius žmonių, įmonių kolektyvus, dideles asmenines šventes ar turistines grupes. Autobusuose yra iki 50 vietų, todėl tai puiki išeitis tokio dydžio keliautojų grupėms. Jūsų daugiau? Siūlome ne vieną autobusą, tad tai tikrai nesukels problemų.

Autobuse – patogu

Dažnai galvojama, kad kelionės autobusu yra nepatogios, nekomfortiškos. Tai mitas ir sena patirtis. Daugiau nieko. Šiuolaikiniai autobusai yra puikiai pritaikyti tiek trumpesnėms, tiek ir ilgoms kelionėms, todėl Jūsų kelionė bus maksimaliai patogi, nepajusite jokio nuovargio. Keliaujant autobusu nuovargis netgi mažesnis nei kompaktinės ar vidutinės klasės automobilyje, nes erdvės čia kur kas daugiau. Be to, neteks savęs varginti vairavimu, maršruto galvojimu kelionės metu ir kitomis detalėmis, kadangi viskuo pasirūpins profesionalūs vairuotojai. Patogu ir naudinga!

Suplanavus kelionę ir subūrus norinčių kartu keliauti būrį Jums tereikia savo planais pasidalinti su vairuotojais, kurie Jus norimu maršrutu vežios. Vairuotojai susipažins su kelionės planu, lankytinomis vietomis, sudarytu maršrutu, galbūt galės pasiūlyti savo įžvalgų ir pastabų, todėl kelionės metu nekils jokių problemų dėl neaiškaus maršruto ar pan. Viskas, ko reikia – bendravimas ir bendradarbiavimas.

Klaipėdos kraštas nėra labai didelis, tačiau labai įdomus

Siūloma autobusų nuoma Klaipėdoje dažnam kito krašto gyventojui atrodo bereikalinga, nes kraštas nėra labai didelis. Tačiau kuomet keliaujama tarp daugybės labai įdomių lankytinų objektų, užtrunkama tikrai ilgai ir tenka nuvykti ne vieną šimtą kilometrų (priklausomai nuo kelionės maršruto ir keliaujančiųjų pasirinkimo). Keliaudami pajūrio regione autobusu tikrai galėsite daug pamatyti, nereikės sukti galvos dėl kelio ir saugumo jame, tad galėsite drąsiai dairytis ir grožėtis Lietuvos gamta, kuri tikrai nuostabi.

Dažnai kelionės metu pro šalį pravažiuojant pamatytos vietos paskatina sugrįžti dar kartelį, daugiau pasidomėti konkretesniais dėmesio vertais lankytinais objektais, kuriuos bandoma pasiekti tiek pasitelkiant autobusų nuomą Klaipėdoje tiek ir kitais būdais: keliaujant savo automobiliu, dviračiais ar kt.

Yra gausybė būtų keliauti po Lietuvą ir kitas šalis, tačiau kelionės autobusu, autobusų nuoma išlieka labai populiaria ir svarbia paslauga vietinio turizmo srityje, taip pat siekiant užtikrinti darnų ir patogų įmonių kolektyvų nuvykimą iš vienos vietos į kitą, vykstant į nutolusias konferencijų vietas, bendras darbuotojų išvykas ir panašiose situacijose, kurių labai daug.

Tik kokybiškos paslaugos

Vertindami poreikius ir žinodami šiuolaikinių žmonių norus savo klientams vežioti naudojame tik aukštus kokybės standartus atitinkančius autobusus. Autobusų nuoma Klaipėdoje yra konkurencinga, dėl to laimite būtent Jūs – geriausia kokybė už priimtiną kainą yra tai, ką mes siūlome Jums. Nuolatos tobulėjame patys, tobuliname ir prižiūrime savo transporto parką, rūpinamės darbuotojų gerove ir kompetencija, o Jums tereikia pasirūpinti dalimi kelionės organizacinių klausimų, kurie nesusiję su pervežimu – čia jau mūsų darbas, kurį atliksime taip, kad neliktų jokių abejonių dėl kokybės ir nebetektų daugiau ieškoti naujų vežėjų – mes stengiamės išsaugoti ryšį su savo klientais, mielai bendradarbiaujame ir darome viską, kad pavyktų pateisinti Jūsų lūkesčius.


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas