Tel.: +370 612 00300

Kodėl mes?

Busita – 2012 metais įsikūrusi keleivinio transporto paslaugų įmonė Gargžduose. Siekdami teikti kokybiškas paslaugas ir toliau sparčiai diegiame naujoves, didiname savo transporto parką bei sėkmingai stipriname savo poziciją rinkoje.

Įmonės tikslai – nuolatinis aptarnavimo kokybės gerinimas, rūpinamasis savo klientų saugumu, klientų poreikių patenkinimas bei transporto sektoriaus išmanymas.

Mes siūlome: labai kokybiškas paslaugas, patrauklias kainas, puikų aukštos klasės transporto parką, ištikimiems savo klientams lanksčią nuolaidų sistemą. Vežame greitai ir saugiai!

Turite kažkokių išskirtinių poreikių dėl didesnio transporto? Mūsų bendrovėje yra teikiamos įvairiapusės transporto priemonių nuomos paslaugos, kuriomis pasinaudoti gali tiek grupėmis keliaujantys žmonės, tiek ir individualių poreikių turintys asmenys. Mikroautobusų nuoma mūsų įmonėje pasižymi ne tik turimomis naujausiomis transporto priemonėmis, bet ir tuo, jog galime prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikių, o svarbiausia – savo klientams siūlome išskirtinį aptarnavimą, kurio dėka, sprendimą galime rasti net jeigu jūsų situacija yra gana sudėtinga. Šiuo metu savo klientams galime pasiūlyti itin modernias transporto priemones, kuriomis keliauti be abejo yra saugu. Nemažai mūsų klientų kreipiasi net ir dėl specifinių užsakymų, o šiuo metu būtent jiems yra galimybė pasinaudoti net ir lengvųjų automobilių nuoma. Itin dažnai atnaujiname tiek mikroautobusus, tiek ir lengvuosius automobilius, jog klientai, naudodamiesi mūsų paslaugomis, jaustų akivaizdžius mūsų teikiamų paslaugų privalumus.

Kas liečia transporto pasirinkimą, tai norėtume pabrėžti, jog ruošiantis kažkokiai prabangiai šventei, jums teks keliauti ne ką prastesniu transportu, todėl šiuo metu mūsų klientai turi galimybę išsinuomoti prabangius BMW markės automobilius, kurie puikiai derės net ir prie iškilmingos vestuvių šventės. Savo klientams norime pasiūlyti tik tai kas geriausia, todėl net ir šių automobilių pasirinkimas nėra ribojamas – BMW 7 long serijos automobiliai tikrai nustebins kiekvieną šventės dalyvį, o paskirtas vairuotojas tikrai neprivers nerimauti kelionės metu.

Kalbant apie didesnio transporto pasirinkimą, norėtume pabrėžti, jog dažniausia paslauga, kuria yra naudojamasi mūsų bendrovėje yra mikroautobusų nuoma. Čia savo klientams siūlome pasinaudoti itin moderniais ir naujausia įranga aprūpintais mikroautobusais, kurie kelionės metu tikrai neprivers nuobodžiauti keleivių. Jeigu ir nusprendėte keliauti į kitas šalis, tai mūsų paslaugomis vis tiek galite naudotis nesibaimindami – mūsų profesionalūs vairuotojais pasirūpins, jog kelionės tikslą, kad ir kur jis bebūtų, pasiektumėte saugiai.

Mūsų teikiamos paslaugos apima ne tik transporto nuomos paslaugas, bet ir suteikiame žmonėms galimybę pasinaudoti profesionalių vairuotojų paslaugomis, kurių dėka, nei vienas klientas neliks nepatenkintas esamu aptarnavimu. Jeigu norite keliauti saugiai ir komfortiškai, tai būtinai susiekite su mumis ir rasime geriausią sprendimą, kuris atitiks visus jūsų poreikius!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas