Tel.: +370 612 00300

Automobilių nuoma

Modernūs ir techniškai tvarkingi BMW markės automobiliai – patogiai Jūsų kelionei. Lengvųjų automobilių nuomos paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. Transporto priemonėse įdiegta visa reikiama įrangą, padėsianti užtikrinti maksimalų kelionės komfortą. Lengvųjų automobilių nuoma galima tik su vairuotoju. Patyrę įmonės vairuotojai savo darbą visada atlieka profesionaliai. Tai kokybiškos kelionės garantas, kad ir kur tektų keliauti. Vairuotojai punktualūs, tad pasirūpins, kad numatytą kelionės tikslą pasiektumėte laiku. Automobilių nuoma su vairuotoju – tai mažiau rūpesčių ir daugiau įspūdžių Jums.
bmw automobiliai
 • Automobilis 515 CDI-2

  Prabangaus BMW markės automobilio nuoma visoje Lietuvoje.

  Tai limuzino klasės BMW 7 long serijos automobilis
  Pilna komplektacija(gera garso įranga,pilnas elektropaketas,odinis salonas)
  Automobilis nuomojamas tik su vairuotoju!
  Gerą ir malonų aptarnavimą garantuojame…

  bmw automobilio nuoma
  Kainynas su vairuotoju
  Nuomos laikas:
  1-2 val
  3-4 val
  5-8 val
  1 diena
  2-3 dienos
  5-8 dienos
  Nuomos kaina:
  43,44 €
  34,75 €
  28,96 €
  202,73 €
  188,25 €
  173,77 €
 • Automobilis 515 CDI

  Prabangaus BMW markės automobilio nuoma visoje Lietuvoje.

  Tai limuzino klasės BMW 7 long serijos automobilis
  Pilna komplektacija(gera garso įranga,pilnas elektropaketas,odinis salonas)
  Automobilis nuomojamas tik su vairuotoju!
  Gerą ir malonų aptarnavimą garantuojame…

  bmw automobilio nuoma
  Kainynas su vairuotoju
  Nuomos laikas:
  1-2 val
  3-4 val
  5-8 val
  1 diena
  2-3 dienos
  5-8 dienos
  Nuomos kaina:
  43,44 €
  34,75 €
  28,73 €
  202,73 €
  188,25 €
  173,77 €
Užsakymo forma

Norite išsinomuoti automobilį? Užpildykite ir išsiuskite šią formą, kad mūsų darbuotojas galėtų paruošti ir atsiusti Jums pasiūlymą. Norint gauti daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas, sąlygas, skambinkite telefonu +370 612 00300 arba rašykite adresu info@busita.lt

Automobilio nuoma Klaipėdoje įvairioms progoms

Mūsų teikiamų paslaugų sąraše ne tik mikroautobusų nuoma pasižymi išskirtinėmis galimybėmis, bet ir nuomojami automobiliai gali būti patenkinantys visus jūsų įgeidžius. Šiuo metu, atsižvelgdami į klientų poreikius, atnaujinome transporto priemonių asortimentą, todėl mūsų paslaugomis dabar gali pasinaudoti net gi ir tie, kurie mėgsta prabangą bei šiuolaikiškumą. Savo klientams galime pasiūlyti naujutėlaičių automobilių nuomos paslaugas, kurių užsakymo metu, šis transportas gali būti naudojamas ne tik verslo tikslais, bet ir įvairių iškilmingų švenčių progomis.
Savo klientams siūlome prabangų limuzino klasės automobilį „BMW 7 Long“, kuris be abejo pridės nemenką kiekį solidumo prie jūsų įvaizdžio. Šis automobilis pasižymi itin komfortiška salono aplinka, kuri leis mėgautis patogiu važiavimu visais atvejais. Balta spalva tik pažymės jūsų nepriekaištingą skonį bei išrankų pasirinkimą, kuris leis aplinkiniams susidaryti malonų įspūdį apie jus. Itin aukštos raiškos garso įranga leis jums mėgautis ilgu važiavimu, o oda dengtas salonas tikrai nenuvils jūsų patogumo atžvilgiu.
Automobilių nuoma yra galima įvairiais atvejais, tačiau čia galioja kiek kitokios sąlygos negu naudojantis mikroautobusų nuoma. Šiuo metu klientams suteikiame galimybę automobilius nuomotis tik Lietuvos teritorijoje, todėl kalbant apie užsienio valstybes, vertėtų pabrėžti, jog ten automobiliai nėra eksploatuojami. Trumpai tariant, jeigu verslo susitikimo ar kitos progos metu keliaujate į kažkurią vietą Lietuvoje, tai mūsų automobilių nuomos paslaugomis pasinaudoti nebus sunku.
Minėti lengvieji automobiliai yra nuomojami kartu su vairuotoju, o tai reiškia, jog visą nuomos laiką, vairavimo darbai bus patikėti mūsų profesionaliems darbuotojams, kurie jus nuveš į reikiamą vietą Lietuvoje. Nuomos sąlygose yra įtraukiamas šis svarbus aspektas ir visai nesvarbu kuriam laikotarpiui automobilį nuomositės – jo vairavimas bus patikėtas į profesionalų rankas. Mūsų vairuotojai yra sukaupę itin ilgą vairavimo stažą bei didžiulę patirtį, todėl dėl jų orientavimosi įgūdžių tikrai nereikėtų baimintis – jūsų darbas bus mėgautis pačiu keliavimu, nevaržant savęs papildomais klausimais.
Jeigu susidomėjote automobilių nuomos paslaugomis, tai siūlytume apžvelgti kainas, o jeigu kyla kokių neaiškumų, tai nesivaržydami susisiekite su mumis ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas