Tel.: +370 612 00300

Autobusų nuoma: Klaipėda turi kuo pasigirti

autobusų nuoma klaipėda

Ar kada susimąstėte, kuriame Lietuvos mieste gausu modernių ir patogių autobusų? Kur juos vairuoja ne tik patyrę, bet kartu ir draugiški vairuotojai? Tai – Klaipėda. Autobusų nuoma Klaipėda gali girtis, nes ji čia tikrai puikiai išvystyta ir atitinka net reikliausių keleivių poreikius.

Daug lemia uostas

Uostas, o tiksliau kruizinių laivų terminalas, yra viena iš priežasčių, kodėl Klaipėdoje autobusai turi būti modernūs ir patogūs keliaujantiems. Kruiziniais laivais į Lietuvos uostamiestį atvyksta išrankūs, prabangias ir komfortabilias keliones vertinantis turistai, todėl autobusų nuoma Klaipėdoje turi būti tokia, kad atitiktų jų lūkesčius. Savaime suprantama, atplaukia pernelyg mažai laivų, kad autobusai būtų nuomojami vien tik atvykstantiems turistams, tad ir klaipėdiečiai gali pasidžiaugti, jog jų mieste nuomojami patogūs ir tikrai dėmesio verti autobusai.

Autobusai įvairioms kelionėms

Kelioniniai autobusai iš pirmo žvilgsnio gali būti panašūs, tačiau jie būna labai skirtingi, pritaikyti vienokioms ar kitokioms kelionėms. Vienuose autobusuose telpa daugiau žmonių, tad jie puikiai tiks kelionėms iš taško A į tašką B, kuomet reikia pervežti didelį būrį keliautojų. Kiti, būdami tokio pat dydžio, talpina mažiau žmonių, tačiau jiems suteikiama daugiau erdvės – keliaujant tokiu autobusu juntamas mažesnis nuovargis, galima lengviau pailsėti. Dar kiti – VIP autobusai. Šie skirti ypatingą komfortą vertinantiems, aukščiausius reikalavimus turintiems keleiviams. Galima sakyti – tai dideli limuzinai ilgoms kelionėms.

Autobusų nuoma Klaipėdoje – galimybė pamatyti daugiau

Klaipėda – miestas, turintis kuo sudominti. Tačiau siūlome savo kelionėms numatyti daugiau laiko ir kiek platesnį spindulį. Jei norite pažinti Klaipėdos kraštą, nepamirškite aplankyti ir pajūrio kurortų, ir kiek labiau nuo jūros nutolusių gyvenviečių. Autobusų nuoma Klaipėda pasimėgauti padės lengviau, greičiau ir be didesnio nuovargio!

Pasinaudojus autobusų nuoma dažnai net nekyla minčių kitoms alternatyvoms: kelionės viešuoju transportu labai sudėtingos, pėsčiomis apkeliauti visą maršrutą užtrunka daug laiko ir gali visiškai nuvaryti keliautojus nuo kojų, tuo tarpu autobusu galim pasiekti net už kelių dešimčių kilometrų esančius lankytinus objektus ir vėl grįžti atgal per labai trumpą laiko tarpą.

Nuomojantis autobusą Klaipėdoje pasieksite ir svečias šalis

Autobusų nuoma Klaipėdoje – tai ne tik galimybė pažinti Klaipėdos kraštą, bet taip pat ir kelionės į svečias šalis galimybė. Nesvarbu iš kur atvykote į Klaipėdą ar iš kurio Lietuvos miesto Jus turi pasitikti autobuso vairuotojai ar vairuotojas – tai patogus ir sąlyginai nebrangus būdas nuvykti į bet kuriuos miestus, įskaitant ir už Lietuvos ribų esančius. Suburkite grupę keliautojų ir leiskitės į kelionę pajūriu nuo Klaipėdos iki Rygos, aplankykite ten esančius įdomius objektus ir grįždami pasigrožėkite Lietuvos gyvenvietėmis, dvarais, ežerais ar kitomis vietovėmis. Šiais laikais planuoti keliones labai lengva, daug kas gali būti padaryta už Jus, tereikia nepatingėti išsirinkti geriausio varianto.

Daugybė priežasčių rinktis autobusų nuomą Klaipėdoje ir leistis į keliones, mėgautis keliu ir vietomis, kurias aplankysite. Pamatyti tikrai yra ką, svarbu surinkti gerą kompaniją (ar tai bus didelis būrys draugų, ar nuomositės autobusą kartu su kolegomis, o gal organizuosite kelionę) ir džiaugtis akimirkomis, nes kelionės saugumu, komfortu ir tikslo pasiekimu laiku pasirūpins patyrę, mandagūs ir paslaugūs autobusų vairuotojai, puikiai pažįstantys tiek Klaipėda ir jos kraštą, tiek ir aplinkinius kelius. Tereikia iš anksto suderinti maršrutą ir jokių nemalonių staigmenų Jūsų kelyje nepasitaikys – patikėkite savo kelionės transporto rūpesčius mums.


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas