Tel.: +370 612 00300

Mikroautobusų nuoma – galimybė pažinti Klaipėdos kraštą

mikroautobusu nuoma klaipedos kraste

Lietuvos pajūris – gražus ir viliojantis, tik daugumai vis dar ne itin gerai pažintas. Šią klaidą siūlome nesunkiai ištaisyti pasirinkus mikroautobusų nuomą Klaipėdoje – Lietuvos uoste ir išskirtinės architektūros mieste.

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje leis Jums pažinti tiek pačią Klaipėdą, kurios dydis nors ir ne itin didelis, bet pėsčiomis ją apeiti ne taip jau ir paprasta, tiek ir pamarį, pajūrį, įskaitant vasaros sostinę Palangą, puikia oranžerija garsią Kretingą ar abejingų nepaliekančią Kuršių neriją, kurios unikalumą įvertinę turistai iš viso pasaulio.

Siūlome mikroautobuso nuomą Klaipėdoje pasirinkti organizuojantis įdomią savaitgalio išvyką kartu su draugais ir jų šeimomis, nevertėtų atmesti galimybės pakeliauti po Lietuvą ir su kolegomis. Tai puikus pasirinkimas įmonių neformaliam renginiui, geresnei pažinčiai kolektyve ir esant kitoms panašioms situacijoms. Jūsų įmonė niekada nėra išmėginusi kelionių kartu? Galbūt pats laikas tai pradėti – tokios kelionės ilgainiui gerina darbo vietos atmosferą, skatina bendradarbiavimą ir taip didina produktyvumą – pasakykite tai savo darbdaviui ir jis tikrai pasvers tokią galimybę.

Kelionės kokybės atžvilgiu mikroautobusų nuoma yra patogesnis, geresnis pasirinkimas, kadangi nereikia spręsti, kas turės vairuoti, kiek automobilių reikia, neteks galvoti kaip nepamesti iš akių žinančio kelią ir t. t. – galėsite visi kartu sėdėti vienoje transporto priemonėje ir bendrauti tarpusavyje, o su maršrutu susipažinęs vairuotojas nuveš Jus ten, kur norite. Net jei vykstate keliais mikroautobusais kelionės maršrutu pernelyg rūpintis nereik – tai jau vairuotojų rūpestis, Jums tereiks prieš kelionę juos su juo supažindinti.

Nauji ir modernūs mikroautobusai yra labai patogūs, puikiai tinkami tiek trumpesnėms, tiek ir ilgesnėms kelionėms, juose nepavargsite. Lyginti su kelionėmis lengvaisiais automobiliais tai tikrai kur kas patogiau ir komfortiškiau. Įsivaizduokite, kaip patogu: įlipi į mikroautobusą sutartoje vietoje (esant poreikiui netgi galima Jums paimti tiesiai iš namų), susitinkate su savo kolegomis, pasidžiaugiate geru oru ar galimybe porą dienų pailsėti nuo darbų ir jau tuoj tuoj atsiduriate pirmajame savo kelionės taške. Kuomet vairuojate patys kelionės trukmė atrodo didesnė, o kuomet bendraujate su Jums įdomiais pašnekovais kelionė tikrai neprailgsta. Be to, po kelionės, net jei tkelione mikroautobusu po klaipedos krastaeks nuvykti ne vieną dešimtį kilometrų, nejusite tokio nuovargio, kuris norite to ar ne apima kai tenka vairuoti savarankiškai.

Daugybė priežasčių yra pasirinkti mikroautobusų nuomą Klaipėdoje, net jei esate ir iš tolesnių miestų – nors ir iš Vilniaus. Atvykite į uostamiestį traukiniu, stotyje Jus pasitiks mikroautobusas ar keli (priklausomai nuo kompanijos dydžio) ir leiskitės į keliones apylinkėmis – tai dar įdomesnė atrakcija! Supažindinkite su tokia kombinuota kelione savo vaikus, ypač jei jiems dar nėra tekę keliauti geležinkeliu, pasimėgaukite traukinio nostalgija ir komfortiškomis kelionėmis Klaipėdoje kartu su savo draugais ir kolegomis, o gal net suorganizuokite pažintinę ekskursiją sau ir savo bendraminčiams – galimybės labai plačios, o viskas ko reikia yra tik noras.

Susidomėjusiems galimybe pakeliauti po Klaipėdos kraštą, tačiau neturintiems idėjų, ką vertėtų pamatyti siūlome atsitiktiniu būdu pasirinkti kelis objektus, pasidomėti apie juos plačiau, atsirinkti tuos, kurie iš tiesų atitinka Jūsų kelionės poreikius ir patikėti transporto klausimus profesionaliems vairuotojams – tiesiog mėgaukitės savo kelione, nepriklausomai nuo to ji trumpa, vos pusdienio, ar ilga ir truks net keletą dienų. Kelionėmis būtina mėgautis, džiaugtis ir siekti, jog prisiminimai būtų tik įdomūs, priverčiantys pasvajoti apie keliones vėl ir vėl prisiminus įvykusias.


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas