Tel.: +370 612 00300

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje – tai mūsų pagrindinė veiklos sritis, todėl galime užtikrinti aukščiausios klasės paslaugas, jų kokybę ir patogumą klientui. Mikroautobusai yra pritaikyti 8-21 asmenų patogiam keliavimui, pervežimui iš taško A į tašką B. Palyginti su kitomis transporto priemonėmis tai yra viena dažniausiai pasirenkamų dėl savo talpos ir manevringumo – kur kas patogiau važiuoti nei lengvaisiais automobiliais, tačiau kur kas paprasčiau pasiekti tikslą nei autobusais.

Mikroautobusai itin tinka poilsinėms kelionėms, verslo susitikimams, vestuvėms, šeimos šventėms ir pan. Leiskite mums pasirūpinti Jūsų kelionės/šventės transportu, užmirškite apie vairavimą (mikroautobusai nuomojami tik su vairuotoju), išsinuomokite ir atsipalaiduokite bei mėgaukitės kiekvienu kilometru, praleistu su BUSITA.

Mes Jums parūpinsime komfortabilią, saugią ir išvaizdžią transporto priemonę, vairuojamą didelę patirtį turinčių profesionalų. Mes siekiame sukurti malonius kelionės prisiminimus, todėl didelį dėmesį skiriame patogumui. Mūsų mikroautobusai erdvūs, turintys talpų bagažo skyrių, taigi, kelionėje galėsite jaustis laisvai (dėl didelių tarpų tarp sėdynių mūsų transportą giria ir krepšininkai).

 

mikroautobusu nuoma klaipeda
 • Mercedes Benz Sprinter 515 CDI-2

  Nuo 17 iki 20 vietų

  mikroautobusu nuoma klaipedoje
  Specifikacijos
  Pagamintas 2008 m.
  Euro 4 standartas
  Komforto įranga:
  Oro kondicionierius;
  Vaizdo sistema (DVD);
  Garso sistema (CD/MP3/USB);
  Gido mikrofonas;
  Lentynos rankiniam bagažui;
  Didelis bagažo skyrius;
  Personalinė ventiliacija, apšvietimas.
  Saugumo įranga:
  Saugos diržai keleiviams;
  ABS/ESP/TCS/EBD.
  Papildoma įranga:
  Navigacija (GPS)
  Kainynas
  Nuomos laikas:
  1-2 dienos
  3-4 dienos
  5-8 dienos
  9-14 dienos
  15-30 dienos
  30 ir daugiau
  Nuomos kaina:
  144,81 €
  144,81 €
  144,81 €
  139,02 €
  130,33 €
  klausti telefonu
 • Mercedes Sprinter 515 CDI-1

  Nuo 17 iki 20 vietų

  mikroautobusu nuoma klaipedoje
  Specifikacijos
  Pagamintas 2008 m.
  Euro 4 standartas
  Komforto įranga:
  Oro kondicionierius kondicionierius;
  Vaizdo sistema (DVD);
  Garso sistema (CD/MP3);
  Gido mikrofonas;
  Lentynos rankiniam bagažui;
  Didelis bagažo skyrius;
  Personalinė ventiliacija apšvietimas.
  Saugumo įranga:
  Saugos diržai keleiviams;
  ABS/ESP/TCS/EBD.
  Papildoma įranga:
  Navigacija (GPS)
  Kainynas
  Nuomos laikas:
  1-2 dienos
  3-4 dienos
  5-8 dienos
  9-14 dienos
  15-30 dienos
  30 ir daugiau
  Nuomos kaina:
  144,81 €
  144,81 €
  144,81 €
  139,02 €
  130,33 €
  klausti telefonu
Užsakymo forma

Norite išsinuomoti mikroautobusą? Užpildykite ir išsiuskite šią formą, kad mūsų darbuotojas galėtų paruošti ir atsiusti Jums pasiūlymą. Norint gauti daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas, sąlygas, skambinkite telefonu +370 612 00300 arba rašykite adresu info@busita.lt

Mikroautobuso nuoma Klaipėdoje įvairioms progoms

Visuose mikroautobusuose yra šildymo bei kondicionavimo sistema, todėl žiemą nesušalsite, o vasarą galėsite mėgautis malonia vėsa.

Mikrosutobuso privalumai:

Mūsų paslaugas jau įvertino Amerikos, Italijos, Ispanijos, Vokietijos turistai – išbandyk ir TU. Turistinės klasės mikroautobusai dabar prieinami visiems. Mes vežame ne tik po Lietuvą, bet ir visą Europą. Mikroautobuso nuomos kaina kiekvienai kelionei skirtinga, todėl skambinkite – visada susitarsime.

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Vestuvės – didelė šventė. Tai diena, kuomet norisi matyti artimiausius draugus, šeimos narius, kitus svarbius Jums asmenis. Susijungia dvi šeimos, todėl svečių tik daugėja. Siekiant patogios kelionės į šventės vietą rekomenduojame pasinaudoti mikroautobusų nuoma. Mikroautobusų nuoma vestuvėms yra didelė pagalba organizuojantiems, puikus palengvinimas tiems svečiams, kurie patys nevairuoja ir neturi galimybės rasti patogaus būdo pasiekti didžiosios šventės vietą. Be to, mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju leis pamiršti vairavimą, ieškojimą ir galvojimą apie parkavimą ankštose aikštelėse ar ilgas keliones iki nutolusių sodybų – patikėkite tai profesionalams.

Verta žinoti, kad mikroautobusų nuoma kaina tikrai neišgąsdins planuojant vestuves – tai ne tik patogu, bet ir nebrangu, kur kas pigiau nei keli atskiri automobiliai!

Keleivinių mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma įmonėms ar kelionių organizatoriams suteikia galimybę patogiai vežti daugiau žmonių nesukant galvos dėl paskirstymo po automobilius ar vairuotojų paieškose. Nors didesnės kompanijos beveik visada renkasi mikroautobusų nuomą su vairuotoju, tai maži būreliai žmonių (dažniausiai iki 9 asmenų) neretai pasinaudoja ir mikroautobusų nuoma be vairuotojo. Tokiam autobusiukui tinka lengvojo automobilio vairuotojo pažymėjimas, o jei keliaujama tik artimame draugų būryje, vairuotojas tampa nereikalingas – pasikeisdami keliautojai greitai ir patogiai pasiekia net tolimiausius Europos kurortus, apkeliauja visą Lietuvą, Baltijos pakrantę ir ne tik. Keleivinių mikroautobusų nuoma kainuoja labai panašiai kaip ir lengvųjų geresnės klasės automobilių nuoma, todėl tai gana pigus bei labai patogus būdas keliaujantiems.

Autobusiukų nuoma Klaipėdoje

Jei autobuso per daug, galima rinktis ir autobusiuką. Autobusiukų nuoma Klaipėdoje suteikia galimybę vidutinio dydžio kompanijoms susipažinti su miestu, jo apylinkėmis ar nuvykti kur tolėliau. Modernių ir kelionėms tinkamų autobusiukų nuoma Klaipėda tikrai gali pasigirti, nes čia gausus įnoringų keleivių būrys. Jums pasisekė – mes taip pat siūlome patogių, beveik naujų autobusiukų nuomą Jums už tikrai patrauklią kainą.

Vairuotojai gali būti naudingi net ir nuomojantis mažą mikroautobusą

Keleivinio mikroautobuso nuoma su vairuotoju

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju dažniausiai pasirenkama kuomet reikia didesnio mikroautobuso. Tačiau net ir nuomojantis mažą autobusiuką vairuotojo paslaugos gali būti naudingos. Ypač dažnai keleivinio mikroautobuso nuoma su vairuotoju pasirenkama pasitinkant svečius oro uoste (tiek Palangos, tiek ir kituose Lietuvos bei kaimyninių šalių oro uostuose), vežant svarbius asmenis ar vestuvių proga. Yra begalė situacijų, kuomet vairuoti nesinori ar net nėra galimybių, todėl mikroautobuso nuoma su vairuotoju yra labai gera išeitis. Nors mikroautobuso nuoma Klaipėdą ir išskiria iš kitų miestų paslaugos populiarumu bei aukšta kokybe, kainos aspektu uostamiestis yra patrauklus ir gali suvilioti net keliaujančius iš kitų miestų.

Autobusiuko nuoma su vairuotoju Klaipėdoje

Jei visgi kartu nuspręsime, jog autobusiuko nuoma su vairuotoju Jums yra parankesnė – užtikrinsime, kad ši paslauga atitiktų Jūsų lūkesčius, pasiūlysime tokį, kuriame Jūsų kompanija jausis gerai. Nedidelio autobuso nuoma Klaipėdoje yra puikus pasirinkimas, tačiau ir autobusiuko nuoma su vairuotoju ar dviejų tokių autobusiukų nuoma leis pasimėgauti kelione, džiaugtis puikia kompanija – mūsų vairuotojai be reikalo neskuba ir neskubina, suteikia galimybę stabtelėjus pabendrauti Jūsų kompanijoms – mes vykdome Jūsų norus!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas