Tel.: +370 612 00300

Autobuso nuoma – renkantis autobusą svarbu atsižvelgti į kelionės tipą

autobuso nuoma Klaipedoje

Autobuso nuoma pajūryje

Organizuojant kelionę ar tiesiog prireikus keleivių pervežimo paslaugų tenka pasinaudoti mikroautobusų ar autobusų nuoma. Išsirinkti lyg ir nėra sunku, tačiau kartais skubėdami pasirenkame ne tai, kas iš tiesų mums geriausiai tinka, dėl tos priežasties siūlome išsikelti keletą klausimų ir būtinai atsižvelgti į kelionės tipą.

Pirmiausiai atsižvelkite į kelionės atstumą ir maršrutą. Jei tai trumpa kelionė po miestą – vertėtų ieškoti kompaktiškesnio autobuso, kuris lengviau galėtų manevruoti miesto gatvėmis. Dažnai netgi vertingiau yra nuomotis mikroautobusus, o ne autobusus, kadangi mažesnieji gali privežti arčiau lankytinų objektų, pasiekti Jūsų maršruto tikslus ir ankštame senamiestyje. Be to, kelių mikroautobusų nuoma kaina gali būti mažesne nei vieno autobuso nuoma, pavyzdžiui, du nedideli mikroautobusai atsieis panašiai kaip ir didesnis autobusas, sutalpins galbūt kiek mažiau žmonių, tačiau patogiau juos atveš ten, kur jiems reikia.

Didesnio autobuso nuoma pravers jei daugiau dėmesio skirsite objektams, esantiems ne miesto centrinėje ir senojoje dalyje, bet keliausite ir į Palangą, palei Kuršių marias ar dar kur nors. Kitaip tariant, jei esate linkę išvykti iš miesto su didele kompanija tai Jums tikrai prasmingiau nuomotis erdvų autobusą.

Kelionės atstumas taip pat turi įtakos autobuso pasirinkimui ir važiavimo malonumui. Iki kelių dešimčių kilometrų galima važiuoti nors ir miesto tipo autobusu, nors rekomenduojamas priemiestinio / tarpmiestinio tipo autobusas, kurio sėdynės minkštesnės, o ir pats autobusas komfortiškesnis. Vykstant dar toliau siūlome rinktis turistinius autobusus, kurie yra sukurti ilgoms kelionėms. Tai ir minkštos sėdynės, ir pati autobuso pakaba leidžia mėgautis kelione nejuntant kelio nelygumų, taip pat tokiuose autobusuose yra kelionėms būtina įranga: tualetas, karštas vanduo, dažniausiai pasirūpinta ir įranga gidams, tad galėsite palaikyti pokalbį su bendrakeleiviais, suteikti jiems naudingos, įdomios informacijos apie kelionę ar ne tik.

Jei kelionės tikslas yra pažintinė išvyka vertėtų pasirūpinti tokio autobuso nuoma, kad keleivių kojos nuvykus iki, pavyzdžiui, Kauno nebūtų pavargę ir ekskursijų metu pirmuoju patikusiu objektu nebūtų suolelis ar pievutė piknikui. Net keli papildomi centimetrai kojoms, pakojai ar reguliuojama sėdynių padėtis yra labai svarbi detalė, tad rinkdamiesi autobusą būtinai atsižvelkite į tai.

Vykstant į poilsines keliones ar turint tikslą apsipirkti vertėtų numatyti bagažo erdvę. Autobusų bagažo skyriai nėra maži, tačiau pritaikyti kelionėms, o ne daiktų gabenimui, tad jei vykstama į tolimesnes keliones ilgesniam laikui ar grįžtant bus reikalinga daug vietos pirkiniams – priekaba gali būti puikia išeitimi. Joje ne tik lagaminai ir pirkinių maišai gali būti gabenami, bet taip pat yra specialių priekabų dviračiams, motociklams ar kitiems daiktams – viskas priklauso nuo Jūsų kelionės tikslo ir pobūdžio. Planuojantiems kelionę, kurios metu teks gabenti nestandartinius daiktus ar reikia ypatingų priedų – vertėtų autobusų nuoma pradėti domėtis ir šį klausimą derinti kaip įmanoma anksčiau.


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas