Tel.: +370 612 00300

Vairuotojas reikalingas ar ne?

mikroautobusu nuoma su vairuotoju

Kuomet ruošiamasi į kelionę mikroautobusu gali kilti klausimas, ar vertingesnė mikroautobusų nuoma su vairuotoju ar visgi geresniu variantu bus mikroautobusų nuoma be vairuotojo. Tai priklauso nuo kelionės tikslo, vykstančios kompanijos dydžio ir daugybės kitų detalių, kurias būtina įvertinti prieš pasinaudojant keleivinių mikroautobusų nuoma.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju dažniau pasirenkama kuomet reikalingas didesnis, daugiau nei 9 sėdimas vietas turintis mikroautobusas, nes tokiai transporto priemonei vairuoti reikalinga atskira kategorija (neužtenka B kategorijos vairuotojo pažymėjimo). Be to, tokį autobusiuką vairuoti sudėtingiau, reikalinga patirtis, tad verčiau laiką leisti kartu su savo draugais ar kolegomis, bendrauti ir nesukti galvos dėl kelio vingių.

Nuomotis mikroautobusą su vairuotoju taip pat naudinga ir vykstant nepažįstamomis kryptimis. Juk kur kas maloniau galvoti apie būsimus kelionės įspūdžius, galbūt dėlioti paskutines atostogų planų detales ar tiesiog gerai pailsėti, bet ne keletą, kelioliką ar net keliasdešimt valandų vairuoti nepažįstamą automobilį nepažįstamose vietose. Žinoma, modernūs mikroautobusai ir patogi navigacijos sistema palengvina kelionę, tačiau mikroautobusų nuoma su vairuotoju dar labiau supaprastina keliavimą.

Mikroautobusų nuoma be vairuotojo

Pasinaudoti mikroautobusų nuoma be vairuotojo dažniau ryžtasi tie, kuriems mikroautobuso reikia ne itin tolimoms kelionėms, keliaujama nedidelėje kompanijoje (iki 9 asmenų), tačiau siekiama patogumo ir pasirenkamas optimalus, dažnai ekonomiškesnis keliavimo kartu būdas. Dauguma išmėginusių pripažįsta, kad leistis draugų kompanijoms ar dviem šeimoms mikroautobusu į kelionę kur kas smagiau ir patogiau nei atskirais nuomotais automobiliais.

Keleivinių mikroautobusų nuoma kelionėms po Lietuvą ar po Europos šalis vis dažniau suvilioja tuos, kurie ieško daugiau nuotykių, nori pasimėgauti individualiomis, jų pačių poreikius atitinkančiomis kelionėmis, o ne tomis, kurias siūlo kelionių agentūros. Ypač tai patraukliu keliaujantiems su vaikais bei norintiems pamatyti daugiau nei vieną šalį. Žinoma, į tokias keliones leidžiantis pravartu gerai pasidomėti ne tik lankytinais objektais, bet ir kelių eismo taisyklėmis, mokamų kelių tinklu ir sąlygomis – didelė dalis Europos greitkelių ir magistralinių kelių yra apmokestinti, o apmokėjimo tvarka skiriasi (būdelės įvažiuojant / išvažiuojant, kelių vinjetės ir kt.)

Nepriklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, ar tai bus nuomojamas mikroautobusiukas su vairuotojo paslaugomis, ar be jo – kelionė bus tikrai patogesnė ir įdomesnė nei vykstant keliais lengvaisiais automobiliais. Kelionės metu galėsite laisviau bendrauti, nereikės derinti sustojimų tarp skirtingų ekipažų, lengviau nutarsite dėl maršruto keitimo ar kitų pokyčių ir detalių Jūsų kelionėje, o ir erdvės Jums bei Jūsų daiktams tikrai nebus per mažai, tad nereiks sukti galvos dėl bagažo ar skaudančių kojų po ilgų valandų važiavimo.

Keleivinių mikroautobusų nuoma yra geras pasirinkimas ne tik verslo poreikiams, bet ir asmeninėms reikmėms. Kelionės po Lietuvą ar toliau, išvykos į renginius, patogios galimybės atvažiavus svečiams ar vestuvių metu – priežasčių rinktis mikroautobusus tikrai netrūksta!


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas