Tel.: +370 612 00300

Didelis ir mažas – abu veža patogiai!

autobusiuko nuoma

Didelis ir mažas – abu veža patogiai!

Keleivių pervežimų paslaugos yra labai populiarios ir tinkamos labai skirtingose situacijose, todėl siūlomi ir visiškai skirtingo dydžio autobusai – nuo mažų autobusiukų iki didžiulių autobusų, talpinančių dideles kompanijas. Pasirinkimas dažniausiai prasideda būtent nuo dydžio.

Mažųjų 9 vietų mikroautobusų nuoma dažniausiai vilioja tuos, kurie nori talpesnio automobilio kelionėms be vairuotojo. Tokio autobusiuko nuoma yra patraukli dėl galimybės vairuoti patiems, tai yra, nereikalinga atskira kategorija, užtenka B kategorijos vairuotojo pažymėjimo. Tuo tarpu 9 vietų mikroautobusas puikiai sutalpins dvi šeimas, didesnę draugų kompaniją ir jų lagaminus – kelionėms tai tiesiog idealus variantas – automobilio nuoma! Didelė talpa puikiai derinama su ekonomija, tad kelionės išlaidos stipriai neišaugs.

Didesnėms kompanijoms ir jų kelionėms siūloma didesnių autobusiukų nuoma. 15, 17 ar 20 sėdimų vietų – viskas priklauso nuo to, kiek Jūsų keliaus. Dar didesnėms kompanijoms – didelio autobuso nuoma, kur sėdimų vietų skaičius viršija ir pusšimtį. Kitaip tariant, autobuso ar autobusiuko nuoma gali būti labai lengvai priderinta prie keliaujančiųjų skaičiaus.

Visgi, ne tik vietos yra svarbu, bet ir patogumas, komforto lygis. Trumpoms kelionėms, pavyzdžiui keliaujant po miestą daugiau svarbus ne pats kelionės komfortas, kiek patogus išlipimas ir įlipimas, erdvūs praėjimai, tuo tarpu leidžiantis į keliones po svečias šalis norėtųsi daugiau vietos kojoms, galimybės keisti sėdynės padėtį, praverčia ir tualetas, karštas vanduo autobuse ar kitos papildomos paslaugos, kurias padeda gerinti kelionės kokybę keleiviams.

Nemažai žmonių vertina ir autobuso amžių. Vis daugiau keliaujančiųjų nori būti tikri dėl komforto ir savo saugumo, todėl yra linkę rinktis naujesnius, modernesnius ir aukštesnės saugumo klasės autobusus bei mikroautobusus. Į autobuso amžių daug dažniau dėmesį kreipia ne privatūs užsakovai, o įmonės, kurioms autobusas ne tik kelionės priemonė, bet taip pat ir įvaizdžio dalis. Sutikite, jog įmonė, kuri veža savo klientus nauju, moderniu autobusu atrodo kur kas patikimiau ir patraukliau nei ta, kuri savo klientais ar partneriais nesirūpina ir išsinuomoja seną bei ne itin patogų autobusą.

Patogi autobusų nuoma šiai dienai yra labai svarbi ir ja naudojasi labai daug skirtingų žmonių, todėl ir pasiūla dabar yra labai didelė, nesvarbu, Jums reikalinga 9 vietų mikroautobusų nuoma asmeninėms kelionėms, didesnio autobusiuko nuoma išvykoms ar didelio autobuso nuoma ilgoms kelionėms tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų – visada rasite sau tinkamą transporto priemonę. Negalite išsirinkti? Kreipkitės, nurodykite savo kelionės tikslą, keliaujančiųjų skaičių ir iškeltus reikalavimus – įvertinus Jūsų pateiktą informaciją gausite konkrečiai Jūsų situacijai tinkamus pasiūlymus, būsite supažindinti, kurie autobusai ar mikroautobusai galėtų tapti Jūsų kelionės transporto. Mes puikiai žinome, jog didelis pasirinkimas gali apsukti galvą, todėl pasistengsime palengvinti paieškas kaip įmanoma labiau.


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas