Tel.: +370 612 00300

Autobusiukų nuoma populiari visus metus

keleivinio mikroautobuso nuoma

Autobusiukų nuoma

Autobusiukų nuoma Lietuvoje populiari visus metus, ne tik vasarą, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. To priežastis labai paprasta – paslauga yra labai universali ir tinkama daugybei įvairiausių žmonių. Vieni autobusiukus renkasi kelionėms, kitiems tai patogus būdas kolektyvo išvykoms ar siekiant greitai ir komfortiškai nuvykti į konferencijas, dar kiti autobusiukus nuomojasi šventėms ir n kitų priežasčių, kodėl keleivinio mikroautobuso nuoma yra patraukli paslauga visoje Lietuvoje.

Vasarą paklausa išauga

Nepaisant populiarumo visus metus, autobusiuką nuomai rasti vasaros sezono metu būna ypatingai nelengva užduotis. Dauguma šių patogių transporto priemonių rezervuojamos gerokai iš anksto. Tai lemia daugybė įvairių progų, renginių, daugėja ir keliautojų, kurie renkasi nedidelius mikroautobusus patogiam lankytinų vietų pasiekimui.

Keleivinio mikroautobuso nuoma gali tikti ir šeimos ar dviejų šeimų kelionėms. Nedideli mikroautobusai yra patogi priemonė vykti į keliones tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Dažnai pasirenkamas vairuoti patiems, tačiau jei vykstate ilgesniam pasibuvimui vienoje vietovėje racionaliau gali būti rinktis mikroautobusą su vairuotoju. Reikėtų įvertinti ir paskaičiuoti – tai tikrai patogu, tačiau, savaime suprantama, papildomai kainuoja, bet jei keletą dienų nenaudosite išsinuomoto automobilio – nuomojantis  be vairuotojo už jį vis tiek reikėtų mokėti.

Rudenį ir pavasarį daugiau keliauja moksleiviai ir studentai

Rudens ir pavasario sezonais autobusiukų nuoma dažnai pasinaudoja moksleiviai ir studentai, taip pat įmonių kolektyvai, nes vasara yra atostogų metas, kuomet suburti būrį žmonių nėra lengva, dauguma nori praleisti savo atostogas su šeimomis ar draugais, pakeisti aplinką. Kol lepina geresni orai, atsibunda gamta po žiemos ar rudenį sugrįžta bobų vasara – kelionėms pats tas. Nors nuspėti gerus orus šiais metų laikais ne itin lengva, vis tiek siūlome mikroautobusų nuoma pasirūpinti kiek anksčiau – taip būsite tikri, jog norimą dieną turėsite transportą bei galėsite šiek tiek sutaupyti.

Kiek lengviau yra žiemą, kadangi tai bene pasyviausias sezonas autobusų ir mikroautobusų nuomos rinkoje, tačiau ir šaltuoju metų laiku keliaujančiųjų yra nemažai. Ypač tai juntama prieš šventes, per jas ir iš karto po jų, taip pat esant ilgiems savaitgaliams ar kitoms ypatingoms progoms. Pavyzdžiui, jei viename Lietuvos mieste vyksta dėmesio vertas koncertas ar sporto įvykis, tai labai tikėtina, kad tą dieną keleivinio mikroautobuso nuoma staiga taps ypač paklausia – juk kur kas paprasčiau vykti į koncertą su draugais vienu autobusiuku nei keliais atskirais lengvaisiais automobiliais. Be to, taip dažnai ir pigiau.

Nepriklausomai nuo metų laiko autobusiukų patogumas yra vertinamas ir dauguma kartą pasinaudoję tokia paslauga vėl ir vėl grįžta. Būtent tai geriausiai įrodo klientų gaunamą naudą, mūsų darbo kokybę ir paslaugų patrauklumą. Pamėginkite ir Jūs: asmeninėms kelionėms, draugų kelionėms pramogauti kitame mieste, verslo partnerių sutikimui ar įmonės kolegų šventei – keleivinio mikroautobuso nuoma pravers visada!


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas