Tel.: +370 612 00300

Karščiausia šių metų naujiena

mikroautobuso nuoma

Per visą mūsų bendrovės egzistavimo laikotarpį buvo akivaizdi ne tik darbuotojų rotacija, siekiant sukurti išskirtinį ir malonų aptarnavimo balansą, bet ir turimas transporto kiekis akivaizdžiai pasikeitė į gerąją pusę. Laikui bėgant, mūsų paslaugos keitėsi kardinaliai, todėl dabar siūlomų paslaugų sąraše egzistuoja ne tik mikroautobusų nuoma, bet ir kitos – su transporto nuoma susijusios paslaugos. Kas liečia paslaugų keitimąsi, tai didelę įtaką tam daro būtent mūsų klientų poreikiai, nes siekiant jiems pasiūlyti tai kas geriausia, investuojame ne tik į laiką bei kvalifikacijos kėlimą, bet ir siūlomų transportų priemonių įsigijimą.
Ne paslaptis, jog šioje rinkoje geriausiais yra laikomi tie, kurie savo klientams turi pasiūlyti išskirtinių galimybių keliaujant. Žinoma, prie to prisitaikyti teko ir mums, todėl savo transportą ne tik atnaujinome, bet ir aprūpinome įvairia papildoma technika, kuriose dėka, keliavimas mūsų mikroautobusais bei kitomis transporto priemonėmis tapo itin komfortišku.
Kas liečia nuolatinį paslaugų atnaujinimą, tai vertėtų pastebėti, jog savo klientus vežame itin naujais mikroautobusais bei automobiliais. Šiuo metu mūsų paslaugomis gali naudotis ne tik tam tikros asmenų grupės, bet ir pavieniai asmenys, kurie turi tam tikrų specifinių poreikių. Taip pat yra svarbu žinoti, jog keičiantis tiekiamų paslaugų apimčiai, jai įtaką galite daryti ir jūs. Kaip? Tiesiog susisiekę su mumis, galite pateikti tam tikras pastabas ar pasiūlymus, kuriuos mes išanalizuosime ir būtinai, atsižvelgę į savo galimybes, įtrauksime į ateities planus. Tai liečia ne tik naudojantis mikroautobusų nuoma, bet ir kitomis paslaugomis, o svarbiausia – jeigu mūsų siūlomų paslaugų sąraše nerandate jums reikalingų pasiūlymų, tai nedvejodami kreipkitės į mus ir mes apžvelgsime ką galėtume pakeisti ar padaryti.
Jeigu jūs esate išrankūs ir norite kažkokių papildomų paslaugų, tai dėl jų reikėtų kreiptis nurodytais kontaktais ir esant galimybei, tikrai prisitaikysime prie jūsų. Visas aktualias naujienas, kurios yra susijusios su mūsų teikiamų paslaugų pokyčiais bei atnaujinimais, galite rasti šiame puslapyje, nes kas kart atnaujindami savo paslaugų sąrašą, apie tai informuosime viešai.


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas