Tel.: +370 612 00300

Ar brangi autobusų nuoma?

autobusu nuomos kainos

Ar autobusų nuoma brangi?

Dažnai manoma, jog autobusų nuoma kaina lenkia daugumą kitų keleivinio transporto nuomos variantų. Iš tiesų, nuomotis autobusą tikrai yra brangiau nei lengvąjį automobilį, tačiau tikrai ne tada, kai skaičiuojame kelionės kainą vienam asmeniui. O kur dar patogumas ir kiti privalumai..?

Verta įsitikinti, jog autobusas yra kur kas patogesnis variantas daugelyje situacijų jei lygintume su lengvaisiais automobiliais tokiam pačiam kiekiui žmonių. Ypač vykstant didesniais atstumais. Be kita ko, taip ir optimaliau, pigiau bei smagiau – didelė kompanija vienoje vietoje sukuria specialią kelionių atmosferą.

Nors autobusų nuomos kainos skaičiuojamos valandai, o automobilių dažniau pateikiamos parai – palyginti nėra sunku. Įvertinkite pilną visų reikiamų automobilių nuomos kainą visam laikotarpiui bei palyginkite su autobuso nuomos kaina visam laikotarpiui. Nepamirškite esminio dalyko – autobusų nuomos kainos pateikiamos su vairuotojo darbu, tuo tarpu jei nuomojatės automobilius be vairuotojo, reikėtų paskaičiuoti ir kiek Jums atsieis vairuotojų paslaugos. Jei vairuosite patys – kainos skaičiuoti nepavyks, bet reikėtų tai įvertinti kaip trūkumą, nes teks papildomai dirbti kelionės metu. Tuo atveju jei rinksitės kelių automobilių nuomą su vairuotojais, greičiausiai jau nuo antrojo automobilio pajusite, kad autobusai ar bent jau mikroautobusai yra kur kas pigesnis variantas didesniam žmonių kiekiui pervežti.

Renkantis autobusą derėtų atkreipti dėmesį į jo dydį. Didesni autobusai įprastai kainuoja šiek tiek daugiau, mažesni – pigiau, tad pasirinkite optimalų variantą, nemokėkite už tuščias vietas daugiau, tačiau dėl visa ko galite numatyti ir vieną ar dvi laisvas vietas – ką gali žinoti kaip pasikeis Jūsų planai. Žinoma, kaina priklauso ne vien tik nuo sėdimų vietų skaičiaus, bet ir nuo kitų autobusų savybių bei Jūsų kelionės maršruto, trukmės. Kuo ilgesniam laikui nuomositės autobusą, tuo pigiau jo valanda kainuos Jums. Kainą padidinti gali poreikis nuomotis visiškai naują ar papildomomis paslaugomis aprūpintą autobusą, leidžiantis į kelionę, kurioje nepakanka vieno vairuotojo, taip pat vykstant maršrutu, kuriame labai daug mokamų kelių ar yra kitų papildomų išlaidų.

Planuodami keliones ir ieškodami tinkamo autobuso nuomai įvertinkite kaip įmanoma daugiau kelionės detalių, nesivadovaukite pirmu kainos įspūdžiu, kuris neretai apgauna. Be to, finansine prasme įvertinkite ir patogumą, laiką, nes dažniausiai autobusų nuoma kaina vertinama tik pati nuoma, o visa kita lieka nuošalyje. Šiais laikais tiek laikas, tiek patogumas, tiek geros emocijos po kelionės gali turėti savo konkrečią vertę – išmokite tai pastebėti, ypač jei autobuso nuoma Jums reikalinga verslo reikmėms.

Autobusų nuomos kainos šiai dienai yra labai palankios Jums. Didelė konkurencija, platus autobusų pasirinkimas ir stipriai išpopuliarėjusi paslauga leidžia pasiūlyti patrauklias nuomos kainas, tad nesivadovaukite „kažkur girdėta“ informacija, o verčiau patys įsitikinkite, kad autobusų nuoma su vairuotoju toli gražu nėra prabanga – tai įprasta keleivių pervežimo paslauga, įperkama daugumai!


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas