Tel.: +370 612 00300

Autobusiukų nuoma šventėms – ne tik transporto paslauga

autobusiuku nuoma

Autobusiukų nuoma švenčių proga yra dažnas pasirinkimas, tačiau kol vieni mano, kad tai tėra transporto paslauga, kiti pastebi, jog ši paslauga gali kur kas daugiau nei tik keleivių pervežimas iš taško A į tašką B. Tai kartu ir galimybės, nauda, teigiamos emocijos.

Patogios kelionės vertinamos

Patogios kelionės autobusiukais yra vertinamos šventės dalyvių, nes leidžia mėgautis pačia švente, o ne sukti galvą dėl vairavimo, ieškojimo kokiu būdu pasiekti restoraną, sodybą ar kitą vietą, kur vyksta renginys, todėl į tuos renginius, kuriuose pasirūpinta transportu kur kas lengviau prikviesti Jums svarbius svečius, ypač tuos, kurie patys nevairuoja ar neturi nuosavo transporto.

Patogios kelionės, kurias gali užtikrinti autobusiukų nuoma, yra labai geras pasirinkimas tiek vestuvėms, tiek ir įmonių šventėms ar privačių asmenų renginiams, kuriuos dalyvauja daugiau žmonių ir kur gali kilti problemų dėl nuvykimo ar parvykimo. Taigi, jei gerbiate savo šventės dalyvius – pasirūpinkite jų transportu.

Greičiau ir mažiau vargo Jums

Pasirūpinti transporto paslaugomis savo šventės dalyviams reiškia ir mažiau vargo Jums. Tai slypi paprasčiausiuose dalykuose: neteks keliems asmenims aiškinti maršruto ir būsite tikri, kad neliks nežinančių, kur reikia važiuoti, neteks talpinti didelio kiekio žmonių į daug nedidelių automobilių – kelių autobusiukų nuoma suteikia galimybę sutalpinti labai daug žmonių greitai ir patogiai, neteks jaudintis, kad kas nors pasiklys – patyrę vairuotojai supažindinti su maršrutu nuvažiuos ten, kur reikia. Kadangi sumažėja labai daug organizacinių klausimų, gerokai mažiau transporto priemonių turite kontroliuoti, tad visa kelionė bus greitesnė.

Didelis privalumas ir tai, jog autobusiukų nuoma suteikia galimybę Jums daugiau kontroliuoti savo svečius. Jei tai įmonės šventė klientams, galite pasirūpinti, jog klientams, atvykusiems užsakytu transportu, bet kuriuo atveju tektų pamatyti Jūsų siųstą žinutę – tokio pobūdžio reklama, tinkamai ją įgyvendinus, gali atnešti labai gerus rezultatus.

Autobusiukų nuoma tinka ir smulkioms šventėms

Net jei Jūsų vestuvėse ar kitoje šventėje dalyvauja nedidelis kiekis žmonių – autobusiukų nuoma gali būti labai geru pasirinkimu. Jaunieji važiuojantys prabangiame automobilyje ir svarbiausia svita iš paskos važiuojanti mikroautobusu tikrai yra dešimteriopai patogesnis ir praktiškesnis variantas nei daug skirtingų automobilių nuoma. Be to, taip būna ir pigiau, o atrodo neretai solidžiau. Verta įvertinti tokį pasirinkimą.

Kitoms šventėms nei vestuvės autobusiukai praverčia vien dėl galimybės patogiai susėsti didesniam kiekiui žmonių, o talpi bagažinė leidžia atsivežti visą maistą, gėrimus ir grilio įrangą ar aktyvias pramogas – tai puikios galimybės poilsiui!

Patrauklioji autobusiuko nuoma yra puikus sprendimas daugelyje situacijų, kuriose atsiduriame ne taip jau ir retai. Visgi, ne kas kartą esame linkę pastebėti, jog viena ar kita paslauga mums iš tiesų gali padėti ne tik organizuoti renginį, šventę ar kelionę, bet taip pat ir padeda sutaupyti pinigų, laiko. Įvertinkite nedidelius autobusiukus kai kitą kartą organizuosite renginį, kurio vietą pasiekti reikia transporto paslaugų.


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas