Tel.: +370 612 00300

Autobusiukų nuoma Klaipėdoje – patogu kelionėse

autobusiuku nuoma klaipeda

Klaipėdoje daug patogių autobusiukų kelionėms

Autobusiukų nuoma Klaipėda tikrai gali pasidžiaugti ir pasigirti. Čia apstu įvairiausio dydžių, įvairaus amžiaus ir įvairius poreikius atitinkančių autobusiukų nuomai. Paslaugą naudoja tiek patys klaipėdiečiai, tiek ir svečiai iš kitų šalies miestų ar užsienio. Pasiūloje lengvai rasite ir nebrangių keleivinių autobusiukų trumpoms kelionėms ir specialiai įrengtų, paruoštų aukščiausius kokybinius reikalavimus keliantiems keleiviams.

Dažnai nedidelių autobusiukų nuoma Klaipėdoje yra geriausia išeitis norint pažinti miestą, pakeliauti po jį su grupe bendraminčių, kolegų, draugų ar net bendraujant kelioms šeimoms. Todėl jų tiek daug galima matyti prie populiaresnių lankytinų uostamiesčio objektų ar gretimose gyvenvietėse, kurios taip pat pritraukia labai daug besidominčių gamta, istorija, architektūra ir kitomis vertybėmis.

Pasirinkimas labai platus, tad šią transporto priemonę renkasi labai skirtingo žmonės. Naujesnius, patraukliau atrodančius autobusiukus mėgstama rinktis vestuvių puotai. Autobusiukas šiai didžiai šeimos šventei yra labai pravartus, suteikia galimybę patogiai ir saugiau nuvežti didesnį būrį žmonių į šventės vietą, neapsunkinant vairavimu svečių. Žinoma, tai tikrai ne pirmas pasirinkimas jaunavedžiams, todėl šiuo transporto dažniausiai keliauja draugai ar šeimos nariai, neretai autobusiuko nuoma pasirenkama kai šventėje gausu daug nevairuojančių asmenų, vaikų, senjorų, kurie ne tik neturi galimybės patys atvairuoti, bet ir tampa sunku rasti, kas galėtų juos atvežti ir vėliau nuvežti.

Nusprendus pakeliauti su šeima ir pakvietus kitą šeimą keliauti kartu autobusiuką nuomotis yra racionaliau nei vykti dviem asmeniniais automobiliais. 9 sėdimos vietos dažniausiai yra pakankamai keliaujant dviem šeimoms, o tokiam autobusiukui pilnai pakanka įprasto lengvojo automobilio vairuotojo pažymėjimo. Greičiausiai taip sutaupysite nemažai pinigų, o kur dar smagus važiavimas visiems kartu! Bagažui vietos taip pat pakaks – autobusiukai pasižymi talpiomis bagažinėmis.

Dar viena situacija, kuomet autobusiuko nuoma Klaipėda išsiskiria – keleiviai atvykę iš užsienio kruiziniais laivais. Būtent jie sudaro labai didelę transporto paslaugų nuomininkų dalį vasaros sezono metu. Nors vyrauja didesnių autobusų poreikis, mažieji mikroautobusai taip pat yra patraukli transporto forma, ypač tiems, kurie ieško mažiau populiarių, išskirtinių lankytinų vietų Klaipėdos regione, nenori gaišti laiko (kurio turi labai mažai) eilėse kartu su kitais atplaukusiais turistais.

Keliauti mikroautobusu taip pat patogu ir į svečias šalis. Tai erdvesnė, daugiau keleivių ir daugiau bagažo galinti talpinti transporto priemonė, todėl kelionėje nereiks sukti galvos kaip viską sutalpinti, kaip patogiai sėdėti. Dėl patogesnio sėdėjimo ir daugiau erdvės kojoms galėsite rečiau stoti dėl keleivių patogumo, tad kelionės tikslą pasieksite greičiau.

Daugybė priežasčių rinktis mikroautobusų nuomą Klaipėdoje, nepriklausomai nuo to, ar Jūs esate vietinis gyventojas, ar atvykote iš tolėliau. Džiaugiamės, jog uostamiestyje siūlomų paslaugų kokybė nenusileidžia ir net lenkia kitų šalies miestų siūlomas transporto nuomos paslaugas įvairiausiais aspektais, o svarbiausia – mūsų klientai džiaugiasi aukšta kokybe už prieinamą kainą.


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas